Pozyczka-ratalna.pl

Pożyczka bez prowizji – jak ją uzyskać? Czy warto?

Potrzebujesz szybkiej pomocy finansowej na dowolny cel? Zobacz, czym charakteryzują się pożyczki bez prowizji.

Spis treści:

Pożyczka bez prowizji – charakterystyka pożyczki

Zaciągnięcie zobowiązania finansowego nie musi wiązać się z naliczeniem dodatkowych kosztów. Jeżeli nasze wymagania nie są wygórowane i wystarczy nam uzyskanie niskiej kwoty pieniężnej, warto zainteresować się uzyskaniem pomocy finansowej w firmie pozabankowej, która oferuje udzielenie pożyczki bez prowizji. Darmowa pożyczka bez zaświadczeń to krótkoterminowa pożyczka, którą uzyskamy na okres około 30 dni. Niektóre firmy pozabankowe oferują chwilówki z okresem kredytowania do 45 lub 60 dni. Pożyczka bez prowizji uzyskana jest na dowolny cel. Jeżeli potrzebujemy pieniędzy na remont mieszkania, naprawę samochodu, czy zakup nowego sprzętu komputerowego warto zwrócić uwagę na firmy pozabankowe, w których pierwsza pożyczka jest za 0 zł. Obecnie jest to jedna  z najbardziej popularnych form pomocy finansowej, którą możemy uzyskać zarówno za pośrednictwem internetu, podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem firmy, w domu klienta lub w stacjonarnym biurze w naszym mieście.

W przypadku zaciągnięcia darmowej pożyczki pożyczkobiorcy mogą ją uzyskać nawet na sam dowód osobisty. Pożyczka gotówkowa bez prowizji to idealny produkt dla osób, które po raz pierwszy korzystają z usług firm pozabankowych. Przed zdecydowaniem się na zaciągnięcie wsparcia finansowego warto sprawdzić oferty firm pozabankowych, ich opinie oraz oceny byłych pożyczkobiorców. Pożyczki gotówkowe bez prowizji dostępne są wyłącznie dla nowych klientów. Jeżeli jednak korzystaliśmy z usług firmy pozabankowej, możemy spróbować zaciągnąć kolejną pożyczkę w innej instytucji finansowej udzielającej krótkoterminowych pożyczek online za 0 zł.

Szybka pożyczka bez prowizji – kto może je otrzymać?

Szybka pożyczka bez prowizji dostępna jest w większości przypadków w firmach pozabankowych udzielających krótkoterminowych pożyczek online. Pożyczka bez prowizji udzielana jest dla nowych klientów firm pożyczkowych. Warunkiem skorzystania z darmowej pożyczki za 0 zł jest terminowa spłata zobowiązania. Każda firma pozabankowa stawia sobie odpowiednie kryteria względem potencjalnego pożyczkobiorcy. Klientem firm pożyczkowym mogą zostać osoby, które mają polskie obywatelstwo i stałe zamieszkanie na terenie Polski. Pożyczki bez prowizji dostępne są dla osób, które posiadają ważny dokument tożsamości, aktywny numer telefonu komórkowego, adres e-mail. Firmy udzielające pożyczek chwilówek online wymagają od swoich pożyczkobiorców, wykonania weryfikacji danych znajdujących się na ich koncie bankowym.

Podstawowym warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji jest posiadanie własnego numeru rachunku bankowego, na które zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Jeżeli pożyczkobiorca poda numer bankowy członka z rodziny lub współmałżonka, a dane widniejące na formularzu będą niezgodne, wniosek zostanie automatycznie odrzucony. Pożyczkodawcy przed wydaniem decyzji odnośnie przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę, sprawdzają również swoich wnioskujących w bazach osób zadłużonych. Czasami również firma może nas poprosić o przesłanie zaświadczenia o zarobkach, które może mieć spory wpływ na decyzję pożyczkodawcy.

Pożyczki online bez prowizji – jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Pożyczki online bez prowizji możemy uzyskać po złożeniu prawidłowo wypełnionego wniosku o pożyczkę, który znajdziemy na stronie internetowej pożyczkodawcy. Formularz, dzięki któremu dostępna jest pożyczka online bez prowizji, będzie wymagał od pożyczkobiorcy podania prawdziwych danych osobowych, teleadresowych, a czasami nawet przesłania dodatkowych dokumentów np. potwierdzających otrzymywanie stałego, comiesięcznego wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, zlecenie, dzieło, rentę, czy emeryturę.

Pożyczkobiorca, odwiedzając stronę internetową pożyczkodawcy, na wirtualnym kalkulatorze wybiera odpowiednie parametry pożyczki, jaką chce uzyskać. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wspomnianego przez nas wcześniej formularza o pożyczkę. Po wypełnieniu wniosku zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie swojego konta bankowego. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, pożyczkodawca przeleje środki pieniężne na nasze konto bankowe. Obecnie pożyczka bez prowizji to najpopularniejszy produkt dostępny na rynku finansowym w Polsce.

Jakie są konsekwencje braku spłaty pożyczki w terminie?

W każdej umowie pożyczkowej wyznaczamy termin spłaty zobowiązania. Pożyczkobiorcy podczas podpisywania umowy z firmą pozabankową otrzymują często harmonogram spłat. Takie informacje można również uzyskać po zalogowaniu się na konto klienta na oficjalnej stronie pożyczkodawcy, gdzie wcześniej rejestrowaliśmy konto użytkownika. Jeżeli nie będziemy trzymali się terminu spłaty należności, podczas gdy zaciągnęliśmy pierwszą pożyczkę za darmo, niestety zostaną nam naliczone koszty w postaci odsetek i prowizji.

Pożyczkodawca może również zgłosić nasze dane do baz osób zadłużonych oraz wszcząć postępowanie windykacyjne i sądowe. Przez nieterminowe spłacanie pożyczki w przyszłości możemy mieć problemy z uzyskaniem pozytywnej decyzji odnośnie przyznania pożyczki. Pamiętajmy o tym, ponieważ nigdy nie wiemy, kto i kiedy może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, gdzie jedyny ratunek może zostać pozyskany od firmy pozabankowej, banku lub innej instytucji, która oferuje pomoc finansową. Warto przed zdecydowaniem się na zaciągnięcie pożyczki sprawdzić, czy nasz budżet domowy pozwoli nam na spłatę zobowiązania.

4/5 - (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Jakub Grzybowski
Pozostałe publikacje autora
Prowadzi swój biznes od 2014 roku. Bierze udział w rozwoju kilku projektów o tematyce finansowej. Analizuje, porównuje i tworzy rankingi. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i nowoczesnych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.