Pozyczka-ratalna.pl

Pożyczki 24/7 – gdzie można dostać pożyczkę w nocy?

“Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, na co trafisz”. Ten cytat ze znanego filmu pokazuje, że często zdarzają się zaskakujące sytuacje, wymagające działania. Na pewno spotkałeś się z historią, gdy potrzebujesz gotówki teraz, natychmiast. To może być wypadek, konieczność wizyty u lekarza lub szansa wyjazdu, która nigdy się nie powtórzy. Co zrobić, gdy wiąże się to z posiadaniem większej sumy pieniędzy?

Czy dostaniesz pożyczkę online przez całą dobę?

Pożyczki 24/7 to produkt finansowy, który stworzono z myślą o osobach potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki. Wykorzystasz je o każdej porze dnia i nocy, ponieważ Internet jest dostępny przez całą dobę. Dzięki tej możliwości zapiszesz się na stronie firmy pożyczkowej, wyślesz podpisany formularz i złożysz wniosek, aby dostać szybką pożyczkę

I tutaj warto rozróżnić, czym jest staranie się o pożyczkę w dowolnej chwili, a czym innym dostanie jej o określonej porze. Jak się okazuje, ta druga opcja nie zawsze jest w zasięgu ręki. Pożyczkodawca najpierw bada wniosek, sprawdza zdolność kredytową klienta i dopiero potem podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki. Co więcej, ten tryb działa w godzinach pracy firmy, co nie dzieje się przez cały czas.

Warto wiedzieć, że od powyższej reguły znajdziesz także pozytywne wyjątki. Należą do nich:

  • firmy, które oferują na rynku pożyczkę 24/7, świadczą swoje usługi w nocy oraz w czasie wolnym od pracy,
  • wnioski, które klienci składają w nocy lub poza godzinami pracy biura mają większe szanse w określonych przypadkach. Dotyczy to osób, które są już znane firmie pożyczkowej, korzystają ze sprawdzonego konta i zostały zbadane. Tutaj działa system, który ma wgląd w historię kredytową klienta,
  • sytuacja, w której przelew odbywa się chwilę po sprawdzeniu wniosku i jego akceptacji. 

Pamiętaj, że powyższe scenariusze nie zawsze są standardem. Zazwyczaj przelewy wysyłane są w godzinach pracy instytucji finansowych. Jednak firmy usprawniły swoje działanie i starają się przyspieszać procesy we własnej działalności. Dlatego szukaj ofert wśród podmiotów, które korzystają z nowych technologii. Firma pożyczkowa, która działa na rzecz klientów wyłącznie przez telefon nie obsłuży wniosku złożonego o nietypowej porze.

Sprawdź także, czy spełniasz warunki, niezbędne do uzyskania pożyczki. Może się zdarzyć, że wprawdzie  RRSO nie jest wysokie, ale brak Ci zdolności kredytowej. Jeśli masz inne zobowiązania w kilku firmach, to uzyskanie kolejnej pożyczki również może być utrudnione. Na szczęście istnieją rozwiązania dla osób zadłużonych, którzy chcą zdobyć dodatkowe pieniądze.

W jaki sposób skorzystasz z pożyczki online 24/7?

Tak naprawdę proces przyznawania weekendowej chwilówki przypomina staranie się o zwykłą pożyczkę. Różni je tylko pora, w której składasz wniosek o dofinansowanie. Całą procedurę zobaczysz krok po kroku:

  1. Wybierz sumę pieniędzy, jaką chcesz uzyskać. Określ też czas spłaty pożyczki, który będzie dla Ciebie odpowiedni,
  2. Uzupełnij formularz, w którym podajesz kluczowe informacje, dotyczące pożyczki. Należą do nich Twoje dane osobowe, adres, telefon oraz dane na temat dochodów,
  3. Pokaż kim jesteś za pomocą metody, wybranej przez instytucję finansową,
  4. Poczekaj kilka minut. Decyzja nie powinna trwać dłużej, a po jej uzyskaniu otrzymasz środki prosto na konto bankowe. 

Wszystkie wnioski, jakie dostaje firma, są zapisywane i sprawdzane zgodnie z grafikiem zgłoszeń. Dlatego nie czekaj z wnioskiem na kolejny dzień.  W tym przypadku zapoznaj się z zasadami firmy, która daje pożyczki online 24/7. Niektóre podmioty dostają zgłoszenia przez całą dobę, ale informują, że zbadają wniosek w godzinach pracy. 

Dla jakich osób jest pożyczka w weekend i w nocy?

Pożyczka w nocy to produkt, z którego skorzystają osoby dojrzałe. W tym zakresie firmy mają własne zasady – pracują z klientami w wieku od 18 do 80 roku życia. Mile widziane są osoby, które osiągają stałe dochody, niezależnie od formy zatrudnienia. Firmy uznają zarówno umowy o pracę, jak i umowy cywilno – prawne o mniej wiążącym charakterze. 

Ważny jest również kontakt z klientem i możliwości jego weryfikacji. Liczy się także zaufanie, jakie firma ma do osób składających wniosek. Istnieje jeszcze kilka kwestii, które wpływają na szansę uzyskania pożyczki online 24/7:

  • masz konto w banku, z którego korzysta wybrana firma pożyczkowa,
  • uproszczony proces sprawdzania nowych klientów,
  • wysyłka przelewów w szybkim trybie.

Osoby, które chcą jak najszybciej otrzymać gotówkę, mogą składać wnioski do kilku instytucji. Wtedy przy uzyskaniu jednej pożyczki nie podpisują umowy z innymi firmami.  Jednak rodzi to ryzyko, że zmniejszy się możliwość zaciągania kolejnych pożyczek w najbliższym czasie.

4/5 - (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Absolwent Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Obserwator sektora bankowego, produktów finansowych i zjawisk zachodzących w gospodarce. Interesuje się, które rozwiązania są korzystne dla klientów instytucji finansowych. Jego misją jest odszyfrowanie oferty banków i przekazanie wiedzy, jak funkcjonuje rynek usług finansowych w Polsce. Chce jak najprościej i czytelnie pokazać świat finansów w taki sposób, aby każdy konsument mógł łatwiej zarządzać własnymi pieniędzmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.