Pozyczka-ratalna.pl

Vivus – tam, gdzie potrzebna pomoc finansowa

Vivus to jedna z najlepiej rozreklamowanych firm pożyczkowych na polskim rynku. Jednocześnie przygotowuje dla swoich klientów bardzo ciekawe promocje. Nowym usługobiorcom umożliwia wzięcie darmowej pożyczki na kwotę nawet 3000 złotych. Marka Vivus niewątpliwie kojarzy się dzisiaj ze sprawną obsługą i możliwością uzyskania szybkiej pomocy finansowej wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna. Wszystkie niezbędne formalności swobodnie finalizuje się bez odchodzenia sprzed ekranu komputera. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wielu. Warto dodać, że wypłata wnioskowanych środków następuje zazwyczaj nawet 15 minut po dopilnowaniu wszelkich niezbędnych procedur.

Spis treści:

Vivus – jaką kwotę możemy pożyczyć?

Nowi klienci mogą liczyć na udzielenie pożyczki w wysokości 3000 złotych. Wiadomo jednak, że nawet w przypadku pożyczki udzielanej darmowo na okres miesiąca należy przejść przez weryfikację zdolności kredytowej. To ona finalnie stanowi podstawę do wydania opinii kredytowej. Zatem może okazać się, że otrzymamy kwotę mniejszą niż wymieniona na początku. Niemniej zaufani i sprawdzeni klienci mogą liczyć nawet na 7500 złotych, jednak dopiero po terminowej spłacie pierwszego kredytu krótkoterminowego.

Vivus opinie – kiedy możemy pożyczyć pieniądze?

Aby stać się klientem Vivus, należy spełniać określone warunki. Przede wszystkim istotne jest, byśmy mieścili się w przedziale wiekowym od 20 do 78 lat. Musimy przy tym posiadać ważny dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego i rachunek w jednym ze stacjonujących w Polsce banków. Trzeba również pozytywnie przebrnąć przez badanie zdolności kredytowej i wykazywać się stałym dochodem umożliwiającym spłatę długu.

Pożyczka na raty

Vivus niejednokrotnie proponuje swoim klientom pożyczki ratalne. Te pozwalają na spłatę zadłużenia w kilku częściach. To ciekawe rozwiązanie dla wszystkich wykazujących się mniejszą płynnością finansową. Ci mogą nawet niewielką kwotę podzielić wówczas na dwie raty, co sprawia, że na zwrot zadłużenia pozostaje 61 dni. Warto zatem śledzić ofertę Vivus.

Jakie kroki podjąć?

Decydując się na pożyczkę w Vivus, trzeba dowiedzieć się, jakie czynności należy podjąć. Najważniejsze jest to, że wszystkie cechuje niebywała prostota. Przede wszystkim konieczna jest rejestracja w serwisie. Składa się ona z weryfikacji tożsamości i numeru konta. Wymagane jest podanie danych weryfikacyjnych i dokonanie przelewu na symboliczną kwotę. Taka autoryzacja przebiega szybko i bezproblemowo, tym bardziej, że Vivus akceptuje przelewy z różnych kont bankowych.

Vivus windykacja

Trzeba zdawać sobie sprawę, że nierzetelni klienci muszą liczyć się z konsekwencjami nieuregulowania pożyczki w wyznaczonym terminie. Warto jednak dołożyć wszelkich starań, by nie trafić w poczet dłużników. Czemu opłaca się to robić? Przede wszystkim dlatego, że zaufani użytkownicy mają szansę skorzystać z dobrej oferty. W przypadku drugiej, płatnej już pożyczki ponoszone koszty są niewielkie. Zgodnie z przykładem reprezentatywnym drugi kredyt krótkoterminowy na kwotę 2000 złotych charakteryzuje się oprocentowaniem 513,92%, co oznacza, że po miesiącu musimy oddać łącznie 2321,70 złotych.

4/5 - (Ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.