koperta w kieszeni
23 lutego 2023
Pożyczka kieszonkowa — gdzie szukać pożyczki na małą kwotę?

Wyszukiwanie ofert pożyczek na naprawdę niewielkie kwoty wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Tzw. pożyczka kieszonkowa to produkt finansowy, który cieszy się coraz większym uznaniem wśród pożyczkobiorców na terenie całej Polski. Często szukasz wsparcia finansowego w nagłych sytuacjach, ale nie wiesz, skąd szybko wziąć 100 zł? Decydując się na złożenie wniosku o udzielenie małej pożyczki kieszonkowej, będziesz w stanie pozyskać dodatkową gotówkę – szybko i bez zbędnych formalności do spełnienia.

zakupy przez internet
7 grudnia 2022
Czym jest szybka pożyczka online?

Szybka pożyczka online to oferta charakterystyczna dla firm pożyczkowych. Pod tą nazwą kryją się pozabankowe pożyczki długoterminowe. Ich spłata odbywa się w formie równych rat miesięcznych. Maksymalny okres kredytowania dostępna na rynku wynosi 60 miesięcy, czyli aż 5 lat. Ze względu na termin spłaty mamy szansę otrzymać wsparcie finansowe w wysokości nawet 60 000 zł. Cały proces wnioskowania odbywa się przez internet, co umożliwia otrzymanie pożyczki nawet w dniu złożenia wniosku. Nie musimy umawiać się na spotkania w siedzibie pożyczkodawcy, ponieważ wniosek jest dostępny na stronie całodobowo. Pożyczkodawcy wprowadzają do swoich ofert nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają otrzymanie przelewu nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku!

plecak na szczycie
19 października 2022
Pożyczki z poręczycielem – na czym to polega?

Żyrant to osoba, która podpisuje się wraz z głównym pożyczkobiorcą na umowie kredytu/pożyczki w sytuacji, kiedy jego sytuacja finansowa nie pozwala mu na samodzielne zaciągnięcie zobowiązania. Taka forma pozyskiwania gotówki jest możliwa, choć nie wszystkie banki i firmy pożyczkowe ją akceptują. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, ale nie masz wystarczającej zdolności, możesz zdecydować się na żyranta. Sprawdź, jak to działa w praktyce!

poczta
17 października 2022
Pożyczka na czek GIRO, czyli z wypłatą na poczcie – co to?

Pożyczka GIRO to ciekawa forma pozyskiwania dodatkowej gotówki, którą wykorzystują szczególnie osoby nieposiadające rachunku bankowego. Czek GIRO można otrzymać od instytucji pozabankowej w wyniku podpisania umowy pożyczki. Chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzują się pożyczki z obiorem na poczcie? Przejrzyj poniższy artykuł, a dowiesz się wszystkiego, co niezbędne w tym zakresie! Chwilówki przekazem pocztowym GIRO – […]

kawa
7 marca 2022
Na co nie dostaniemy kredytu, ale dostaniemy pożyczkę online?

Pożyczki online to jeden z najszybszych sposobów na pozyskanie dodatkowych funduszy. Pozabankowe instytucje finansowe nie wymagają od nas tak wielu dokumentów jak banki. Co jeszcze je różni? W firmie pożyczkowej mamy możliwość wnioskowania o pieniądze na dowolny cel. Na co nie dostaniemy kredytu, a otrzymamy pożyczkę online? Czy na pewno nie możemy zaciągnąć kredytu bankowego, na co tylko chcemy? Sprawdźmy.

splata chwilowek
27 grudnia 2021
Czym jest kredyt na spłatę chwilówek?

Pożyczka to zobowiązanie finansowe, które można otrzymać niezwykle łatwo. Trzeba jednak pamiętać, że pożyczone pieniądze trzeba kiedyś oddać. W przypadku chwilówek termin spłaty jest bardzo szybki, przez co niektóre osoby mogą mieć problem z oddaniem całej kwoty. Rozwiązaniem tego problemu może być kredyt na spłatę chwilówek https://splatakredytow.pl/kredyt-na-splate-chwilowek/. Na czym polega ten produkt finansowy i dlaczego […]

Sprawdź artykuł również z innych kategorii