Pozyczka-ratalna.pl

Pożyczki dla zadłużonych online

Często się zdarza, że osoby posiadające zobowiązania pożyczkowe wobec banków, parabanków, bądź firm pozabankowych są zmuszone do zaciągnięcia kolejnych kredytów oraz zobowiązań. Jednak rozwiązania swoich problemów finansowych nie mogą szukać w bankach, dla których są mało wiarygodni, dlatego w takiej sytuacji z pomocą przychodzą rekomendowane firmy pozabankowe, które w swojej ofercie posiadają pożyczki dla osób zadłużonych. Serwisy pożyczkowe niekiedy dają możliwość swoim klientom zaciągnięcia kredytu bez wychodzenia z domu. Jednak warto wiedzieć, gdzie szukać takiej pomocy, jeśli jest się osobą zadłużoną i jaka firma jest rekomendowana wobec której można czuć się pewnie zwracając się o pomoc finansową?

Pożyczka dla osób zadłużonych online. Czy to możliwe?

Istnieją serwisy pożyczkowe, które w łatwy sposób, bez zbędnych formalności oraz pytań dają możliwość swoim klientom zdobycia dodatkowej gotówki. Dużym atutem jest możliwość uzyskania pożyczki bez wychodzenia z domu. Pożyczka dla zadłużonych online jest możliwa do uzyskania w niektórych firmach pozabankowych poprzez internet. Warto mieć na uwadze, że wiele osób potrzebujących dodatkowego zastrzyku gotówki figuruje już w różnych instytucjach, takich jak Krajowy Rejestr Długów, Biuro Informacji Kredytowej, BIK, InfoMonitor, a także Biuro Informacji Gospodarczej.

Weryfikacja użytkownika pod względem istniejących zobowiązań jest konieczna przed zaciągnięciem kolejnego kredytu i każda z instytucji bankowych czy pozabankowych sprawdza wnioskujących. Warto mieć na uwadze, że mimo zadłużenia istnieje możliwość wzięcia pożyczki dla zadłużonych. Takie wsparcie jest niezwykle istotne dla osób, które pozostają w trudnej sytuacji materialnej. Firmy, które są w stanie zaoferować dodatkowe środki finansowe osobie zadłużonej są dostępne na różnych stronach internetowych, dzięki czemu z łatwością można wnioskować o wsparcie. Jednak warto postawić na renomowane miejsca, które cieszą się zaufaniem wśród klientów i nie będą generowały żadnych strat. Pożyczki dla zadłużonych bez weryfikacji konta oferowane są między innymi przez parabanki oraz firmy pożyczkowe. Istnieje kilka z nich o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszących się dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem wśród klientów.

Jakie elementy są ważne podczas wyboru firmy pożyczkowej?

Decydując się na pożyczkę dla zadłużonych online warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, dzięki którym wiadomo czy jest to bezpieczna forma uzyskania należności. Bardzo istotnym elementem są ogólnodostępne dane na temat firmy oraz rekomendacje innych użytkowników i pożyczkobiorców. Mało rzetelne firmy nie udzielają informacji na swój temat, nawet tak istotnych jak adres firmy, REGON czy NIP, dlatego jeżeli nie jest znana firma lepiej z jej usług nie korzystać. Niezwykle istotna jest weryfikacja każdej firmy pożyczkowej, z którą chcemy współpracować. Ponadto Klient nie powinien pozwolić sobie na zobowiązania bez ściśle określonych kosztów, dlatego przed podpisaniem umowy powinny być znane wszystkie koszty pożyczki oraz okres kredytowania, a także wartość spłaty. Jeżeli nie jest znany któryś z tych elementów lepiej nie podejmować się takiego zobowiązania finansowego.

Warto również zwrócić uwagę na wysokie koszty dodatkowych usług, ponieważ niektóre firmy zawyżają koszty pożyczek, szczególnie w przypadku osób posiadających zadłużenie. Jeżeli koszt jest bardzo wysoki lepiej zrezygnować z takiego świadczenia. Bardzo istotnym elementem jest czujność oraz przedpłaty, przed którymi postrzegają firmy, a także stróże prawa, ponieważ istnieje wiele przypadków wyłudzeń, dlatego jeżeli pożyczkodawca prosi klienta o dokonanie przelewu przedwstępnego na jakąkolwiek kwotę nie powinno dochodzić do zawarcia transakcji.

Chociaż jak wiadomo pożyczkobiorca poza ściśle określonymi obowiązkami posiada również szereg przywilejów. Dlatego przed podpisaniem umowy powinien mieć ich świadomość. Należy wiedzieć, że można skorzystać z odstąpienia od umowy – taka decyzja po zaciągnięciu pożyczki może nastąpić w ciągu 14 dni. Każdy pożyczkobiorca powinien mieć na uwadze, że dwa tygodnie to okres na ewentualne odstąpienie od zawartej umowy. Kolejnym prawym jakie przysługuje konsumentowi to odroczenie spłaty zamiast kolejnej pożyczki oraz konsolidacja długów, co oznacza, że wszystkie podjęte zobowiązania są przenoszone do jednej instytucji. Często takie rozwiązanie generuje dodatkowe koszty, ale wszystkie zobowiązania są płacone w jednym miejscu oraz dają możliwość niższej raty w miesiącu. 

Chwilówki dla zadłużonych – czym są?

Przed podjęciem zobowiązania należy zapoznać się z szeregiem rozwiązań występujących na rynku. Warto mieć na uwadze, że oferta chwilówek jest dość szeroka, nawet w przypadku chwilówek dla zadłużonych. Takich świadczeń udzielają firmy pożyczkowe oraz prywatni inwestorzy – jednak Ci drudzy nie zawsze są możliwi do zweryfikowania. Warto mieć na uwadze, że uzyskanie pożyczki dla zadłużonych online jest niezwykle proste, ponieważ wystarczy znaleźć odpowiedni wniosek na stronie internetowej i poprawnie go wypełnić. W takim wniosku należy zawrzeć informacje o posiadanych zobowiązaniach, które nie zostały spłacone. Ponadto do uzupełnienia wniosku należy przygotować: dowód osobisty oraz takie informacje jak – adres mailowy, adres zamieszkania czy numer telefonu kontaktowego. Ponadto warto mieć na uwadze, że pożyczka dla zadłużonych udzielana online jest możliwa tylko w przypadku posiadania zweryfikowanego konta w banku, które zostało uwierzytelnione. 

Jak można zauważyć pożyczkę można otrzymać nawet w sytuacji, jeśli jest się osobą zadłużoną lub nie ma się zdolności kredytowej. Jak można zauważyć jest dość szeroki zakres kwot, który można otrzymać jednorazowo podczas pożyczki, a także ruchome okres spłaty, które oscyluje czasami od miesiąca do kilkudziesięciu miesięcy. Warto mieć na uwadze, że w niektórych przypadkach RRSO wynosi 0% oraz istnieje możliwość złożenia wniosku o udzielenie świadczenia pożyczkowego przez internet. 

Ranking TOP5 ofert pożyczek dla zadłużonych

100 - 60 000 złKwota pożyczki
4.3
/ 5
Maksymalna wartość RRSO – 178,38%. Przykład pożyczki: 10 000 zł na 36 miesięcy. Suma do zapłaty: 11 791,18 zł
1 000 - 80 000 złKwota pożyczki
4.5
/ 5
Maksymalna wartość RRSO - 6,23%. Przykład pożyczki: 47 880 zł na 119 miesięcy. Suma do zapłaty: 63 806,99 zł.
1000 - 15 000 złKwota pożyczki
4.6
/ 5
Maksymalna wartość RRSO - 83.9 %. Przykład pożyczki: 15000 zł na 36 miesięcy. Suma do zapłaty: 34458,40 zł
1000 - 3000 złKwota pożyczki
4.7
/ 5
Maksymalna wartość RRSO - 317.28%. Przykład pożyczki: 1000 zł na 61 dni. Suma do zapłaty: 1 122,59 zł
500 - 20 000 złKwota pożyczki
4.8
/ 5
Krótkoterminowa pożyczka RRSO - 516,17%. Długoterminowa pożyczka RRSO - 75,08%. Przykład pożyczki: 3000 zł na 23 miesiące. Suma do zapłaty: 5115,53 zł
5/5 - (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Absolwentka filologii polskiej. Zajmuje się tworzeniem infografik oraz redagowaniem aktualnych treści. Prywatnie pasjonatka fotografii oraz powieści kryminalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.