Pozyczka-ratalna.pl

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

To często zadawane przez klientów pytanie, które zdaje się być decydujące o tym, czy wypełnią wniosek o pożyczkę, czy nie. Więc jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Kiedy przychodzi czas wnioskowania o pożyczkę, należy poświęcić chwilę, aby znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie firmę, której oferta i zasady udzielania kredytu będą najbardziej sprzyjające. Dla niektórych pewnym problemem może być chwilowy brak zatrudnienia lub praca na umowę inną, niż umowa o pracę. Czy jednak zawsze muszą przy tym wystąpić kłopoty?

Pożyczka a dochody

Zacznijmy może od podstawowego pytania: Czy zawsze trzeba przedstawiać potwierdzenie dochodów? Jak mawiał klasyk: “Otóż nie”! Nie każda firma pożyczkowa wymaga takiego dokumentu. Mało tego, nie zawsze trzeba przedstawiać jakiegokolwiek dokumentu świadczącego o wysokości dochodów.

Więc zastanówmy się… Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe? Informacje o tym, czy zaświadczenie od pracodawcy lub wyciąg bankowy jest wymagany, czy nie, znajdują się zawsze na stronie internetowej z ofertą firmy pożyczkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można poszukać informacji w dostępnym online regulaminie usług. Jeżeli czytanie drobnej czcionki jest zbyt przerażające, można zastosować sztuczkę z wyszukiwaniem frazy. Wystarczy wcisnąć skrót klawiszowy ctr + f, wpisać w wyskakujące okienko “dochód” i sprawdzić, gdzie w tekście i w jakim kontekście pojawia się to słowo. Czasami trzeba je wpisać po odmianie (np. “dochodów”), ale to i tak szybsze, niż czytanie akapitów.

Jakie dochody akceptują firmy pożyczkowe?

Wnioskując o pożyczkę, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że chociaż firmy ich udzielające są czasami bardzo do siebie podobne, to jednak każda z nich ma własny regulamin, wedle którego pożyczane są pieniądze. Rzecz jednak w tym, że w zasadzie każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i ciężko tu mówić o twardych progach dochodowych, które zapewnią (lub przekreślą) szansę na otrzymanie pożyczki.

W najbardziej komfortowej sytuacji są osoby zatrudnione na umowę o pracę, które nie są obciążone żadnymi innymi zobowiązaniami. Nie jest jednak powiedziane, że zatrudnienie na umowie cywilnoprawnej (tzw. umowie zlecenie), czy nawet umowie o dzieło stawia wnioskującego na straconej pozycji. Część firm pożyczkowych za dochód jest także w stanie uznać świadczenie 500+, alimenty lub zapomogi od państwa.

Nie są za to akceptowane dochody, których źródła nie można wykazać, czyli na przykład z pracy na czarno.

Gdzie nie trzeba przedstawiać potwierdzenia dochodów?

Istnieje wiele firm, które nie wymagają od swoich klientów przedstawiania potwierdzenia dochodów, a jednak czasami odszukanie ich wydaje się bardzo trudne. Szybkim sposobem na znalezienie ciekawej i korzystnej oferty (a także specjalnych promocji!) jest skorzystanie ze strony pożyczka-ratalna.pl.

Możesz także przejrzeć opinie o pożyczkach, pożyczkach ratalnych dla firm, a także o kredytach gotówkowych. Warto poświęcić na przeczytanie ich trochę czasu, bo w ten sposób zdobywa się komplet informacji i pełen obraz bieżących ofert na rynku. Dzięki temu ma się pewność dobrego wyboru!

Zostaw ocenę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.