Pozyczka-ratalna.pl

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy online na raty?

Kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu? Tak, to możliwe! Wystarczy, że masz zdolność kredytową i dobrą historię w BIK. Jak jednak znaleźć najlepsze kredyty przez Internet? I co musisz zrobić, żeby taki dostać?

Zaciągnięcie kredytu przez Internet jest bardzo proste, żeby nie powiedzieć banalne.

Spis treści:

Krok pierwszy: Znajdź najlepszą i najtańszą ofertę kredytu online

Aby znaleźć dobry i tani kredyt gotówkowy online, posłuż się Internetem. Konkretnie pomoże Ci w tym porównywarka kredytów online. To specjalna strona, która sama wylicza wysokość rat i filtruje tylko te oferty kredytowe, które pasują do Twoich wymagań.

Wystarczy, że podasz kwotę, którą chcesz pożyczyć, liczbę miesięcy, przez które planujesz spłacać swoje zobowiązanie i dodatkowe wymagania, takie jak kredyt w promocji, bez ubezpieczenia lub bez wymogu zakładania konta osobistego w danym banku.

Ranking kredytów gotówkowych błyskawicznie przeanalizuje wszystkie dostępne oferty kredytów gotówkowych, wyliczy wysokość rat i koszty kredytu i wyświetli Ci odpowiedź. Dowiesz się, które banki przygotowały oferty, z których możesz skorzystać i ile wynoszą comiesięczne raty w każdym z nich. W ten sposób z łatwością wybierzesz najkorzystniejszą ofertę.

Krok drugi: Złóż wniosek o kredyt gotówkowy online

Zanim złożysz wniosek, sprawdź – również na stronie porównywarki kredytów online – wymagania banku. Znajdziesz je w informacjach szczegółowych. Upewnij się, że spełniasz te wymagania i przygotuj wymagane dokumenty. Następnie kliknij w przycisk „złóż wniosek”. Zostaniesz przekierowany do strony banku, na której go wypełnisz.

Sam wniosek jest bardzo prosty i intuicyjny. Wystarczy, że podasz swoje dane osobowe i kontaktowe oraz informacje, które pomogą ustalić bankowi, czy stać Cię na spłatę zobowiązań. Pamiętaj, żeby mieć ważny dowód osobisty.

Krok trzeci: Prześlij wymagane dokumenty

Bank zazwyczaj wymaga trzech dokumentów: skanu lub zdjęcia ważnego dowodu osobistego, potwierdzenia Twojej zdolności kredytowej (w zależności od banku to może być zaświadczenie o dochodach lub wyciąg z konta) i wypełnionego wniosku. Prześlij mu wszystkie wymagane dokumenty.

Krok czwarty: Poczekaj cierpliwie na decyzję kredytową banku

Decyzja o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego wniosku zwykle podejmowana jest błyskawicznie. Czasami bank najpierw zechce się z Tobą skontaktować i potwierdzić podane informacje lub o coś dopytać. Dlatego pamiętaj, by mieć włączony telefon i odebrać połączenie.

Krok piąty: Ciesz się dodatkową gotówką!

Jeśli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, po chwili dostaniesz przelew na podany numer konta. Świętuj i wydawaj je zgodnie z planami.

Powodzenia!

4/5 - (Ilość ocen: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.