Pozyczka-ratalna.pl

Internetowe biuro rachunkowe i program do faktur w jednym – sprawdź TAXON

Szukasz kompleksowego rozwiązania online, które umożliwi Ci sprawne wystawienie faktury o każdej porze, a także stały kontakt z księgową? Sięgnij po istną innowację na rynku, czyli TAXON. Sprawdź, czym dokładnie jest aplikacja i jakie ma możliwości. 

TAXON – innowacyjny program do faktur

TAXON to nowoczesny program do faktur online, który łączy w sobie wiele funkcji ułatwiających zarządzanie firmową dokumentacją. Jest to pozycja, z której powinien skorzystać każdy przedsiębiorca, któremu zależy przede wszystkim na oszczędności czasu. Program TAXON umożliwia wygodne fakturowanie za pomocą kilku kliknięć – wystarczy wpisać odpowiednie dane do okienka i zapisać dokument, który jest gotowy do wystawienia w tak naprawdę kilka chwil.

Płynny i bezpieczny obieg dokumentów dzięki TAXON

Program do fakturowania TAXON jest nowoczesnym narzędziem, które jest bardzo łatwe w użytku. Wszystko to dzięki intuicyjnemu interfejsowi, który umożliwia sprawne poruszanie się po aplikacji nawet chwilę po pierwszym uruchomieniu. Wszystkie opcje są odpowiednio pogrupowane (przychody, koszty, dane firmy), co znacząco podnosi komfort użytkowania i sprawia, że wystawianie faktur nigdy nie było takie proste. Dzięki prostocie nie spędzisz kilku godzin w fakturach, a jedynie parę minut – pełna automatyzacja pracy.

To jednak nie wszystko – aplikacja TAXON powstała również z myślą o bezpieczeństwie. Dlatego też wszystkie dane są odpowiednio zabezpieczone, co minimalizuje ryzyko wycieku danych na zewnątrz, dzięki czemu zyskujesz pewność, że żadne informacje o Twojej firmie oraz klientów nie trafią w niepowołane ręce.

taxon bezpłatna aplikacja do faktur

Biuro rachunkowe online, czyli księgowy na wyciągnięcie ręki dzięki TAXON

TAXON to nie tylko aplikacja do fakturowania, ale również nowoczesne i elastyczne internetowe biuro rachunkowe. Program posiada specjalny moduł, dzięki któremu zyskujesz natychmiastowy dostęp do księgowego ze swojego miasta. Dzięki TAXON otrzymujesz opcję obsługi księgowości przez Internet w wygodnej formie. Z tego typu usług korzysta coraz więcej przedsiębiorców, którzy cenią sobie możliwość stałego kontaktu z zaufanym księgowym o każdej porze.

TAXON – narzędzie korzystne finansowo

TAXON jest programem do faktur, z którego można skorzystać w dwóch wersjach:

  • darmowej (obsługa do maksymalnie 20 faktur – 10 sprzedażowych i 10 kosztowych),
  • premium (obsługa do maksymalnie 400 faktur – 200 sprzedażowych i 200 kosztowych); maksymalnie za 18 zł miesięcznie.

Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z aplikacji nie wiąże się z ponoszeniem dużych kosztów, co sprawia, że TAXON jest oszczędnością nie tylko czasową, ale również i finansową.

Aplikację TAXON można pobrać z Google Play lub App Store.

5/5 - (Ilość ocen: 1)
Autor artykułu
Jakub Grzybowski
Pozostałe publikacje autora
Prowadzi swój biznes od 2014 roku. Bierze udział w rozwoju kilku projektów o tematyce finansowej. Analizuje, porównuje i tworzy rankingi. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i nowoczesnych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weź pożyczkę
mies.